Susipažinkite su verslo operacine sistema

Mūsų modernus požiūris į verslo programinę įrangą suteikia jums vieną integruotą ir pritaikomą sistemą, kad galėtumėte dirbti protingiau ir augti greičiau.

// mūsų paslauga

Programų sluoksnis

Integruotos programos padeda apibrėžti ir patobulinti visos organizacijos procesus. Apibrėždami kiekvienos komandos procesus ir užtikrindami sklandesnį perdavimą tarp padalinių, darbuotojams lengviau įtikti jūsų klientams. „Zoho One“ suteikia platų integruotų programų rinkinį, kad patenkintų jūsų verslo poreikius.

// mūsų paslauga

Paslaugų sluoksnis

Platus integruotų programų rinkinys leidžia mums padaryti daugiau darbo už jus. Šis papildomas darbas yra „Zoho One Services“ forma. „Zoho One“ paslaugos veikia visoje sistemoje, suteikdamos jums neatidėliotiną AI, verslo informaciją, vieningas komunikacijos priemones ir supaprastintą programinės įrangos administravimą. Kitaip tariant, mes darome visiems prieinamą įmonės lygio technologiją.

// mūsų paslauga

Platformos sluoksnis

Programos ir paslaugos priklauso nuo patikimos platformos, kuri gali pritaikyti jūsų verslo poreikius. Galų gale, verslai sukuria diferenciaciją per unikalius procesus. „Zoho One“ apima daugybę kodų, mažo kodo ir profesionalių kūrėjų įrankių, skirtų tinkinti, išplėsti ir integruoti operacinę sistemą, kad galėtumėte pasiekti savo tikslus.

Rekvizitai