El. bankininkystės paslaugos

 „Fintech“ sprendimai sukuria papildomų pajamų srautus jūsų verslui, tuo pačiu suteikdamas klientams ir darbuotojams paprastus būdus gauti, pervesti ir paprašyti pinigų. Mes taip pat sudarome galimybę mokėti darbuotojams, rangovams ir pardavėjams; sumažinti prekybininkų tvarkymo mokesčius; teikti finansavimą klientams; ir pirkti ir parduoti pasirinktas kriptovaliutas.
PREKYBOS SPRENDIMAI

Perkelkite „SaaS“ produktus į mobiliuosius telefonus, įmones naudodamiesi profesionaliu mobiliuoju telefonu.

ĮMONIŲ SISTEMŲ TRANSFORMACIJA

TCO optimizavimas, laikas tobulinti rinką ir mažinti riziką.

VERSLO PROCESŲ VALDYMAS

Veiklos efektyvumas, kontrolė, valdymo skaidrumas, auditas, atitiktis ir teisinis vientisumas.

DUOMENŲ VALDYMAS

Struktūrizuotas ir nestruktūrizuotas duomenų valdymas ir integracija, sandėliavimas, savitarnos BI, duomenų analizė, valdymas, linija ir kokybė, informaciniai ir pagrindiniai duomenys, duomenų paskirstymas.

BANKO DIGITALIZACIJA

Naudodamiesi naujausiu vartotoju internetu, mobiliaisiais ir nešiojamaisiais prietaisais bei skaitmeninėmis valiutomis, apibrėžkite bankininkystę.

// ką mes siūlome

Mobiliųjų piniginių kaip įmonės darbo užmokesčio naudojimo sprendimai

Mobiliosios skaitmeninės piniginės daro revoliuciją finansinių paslaugų pramonėje ir siūlo daug daugiau galimybių, nei vien tik skaitmeninių mokėjimų atlikimas ir gavimas. Mes tyrinėjame vieną įdomią plėtros sritį: firmines mobiliąsias pinigines kaip darbo užmokesčio didinimo sprendimą.

// KĄ MES SIŪLOME

Vieno langelio, white-label, mobiliųjų piniginių platforma

PUIKI PATIRTIS, KURI DŽIUGINA KLIENTUS

Į klientą orientuotas UX nuo galo iki galo. Įlipimas per kelias minutes, taupant laiką nuo apsilankymų filiale. Teikia vartotojams operatyvinę sąskaitą su turtingomis mokėjimo priemonėmis ir papildomomis paslaugomis.

P2P, MOKĖJIMAI BE KONTAKTŲ IR DAUGIAU

Įgalina klientus iškart siųsti ir gauti pinigus P2P, C2B, B2B ar G2C. Siūlo bekontakčius mokėjimus parduotuvėse naudojant QR ar NFC, el. Prekybą, sąskaitos padalijimą, draugo prašymą, pinigų išėmimą, banko pavedimus ir kt.

Rekvizitai