Perkelkite savo darbo krūvį į AWS
Įdiekite lengvai prieinamas, mastiškai keičiamas programas ir API

Microsoft Azure

 • Dėmesys programoms, o ne aparatinei įrangai
 • „Java“, „Node.js“, PHP, „Python“, .NET ir „Ruby“ palaikymas
 • Automatinis mastelis, kad patenkintumėte paklausą ir sutaupytumėte pinigų
 • Įdiekite tūkstančius pavyzdžių per kelias minutes
 • Integruota sveikata, stebėjimas ir apkrovos balansavimas
 • Automatinė operacinės sistemos ir programų pataisymas

AWS Migration

 • 31% mažesnės vidutinės infrastruktūros sąnaudos, palyginti su patalpomis *
 • 7 kartus mažiau prastovų 2018 m., Palyginti su kita didžiausia debesų tiekėja **
 • 24 regionai ir 76 prieinamumo zonos visame pasaulyje
 • 62% efektyvesnis IT infrastruktūros valdymas, palyginti su patalpomis *

* IDC # US43535718, Verslo ir organizacijų pertvarkymo skatinimas siekiant sukurti verslo vertę naudojant „Amazon Web Services“; 2018 vasario mėn
** Remiantis prastovų valandomis nuo18 / 1/18 iki 31/31/18, traukiamos tiesiai iš pagrindinių debesų tiekėjų viešųjų paslaugų sveikatos informacijos skydų.

Microsoft Azure

Kurkite lengvai prieinamas, mastiškai keičiamas programas ir API

Kurkite, pakuokite ir įdiekite galingas programas ir paslaugas debesyje naudodamiesi „Azure Cloud Services“ ir vieno mygtuko paspaudimu. Skalė nuo 1 iki 1000 minučių. Kai jūsų programa bus įdiegta, tai yra viskas – nuo aprūpinimo ir apkrovos balansavimo iki sveikatos stebėjimo, „Azure“ tvarkys likusią dalį. Jūsų paraišką palaiko pramonės lyderė – 99,95% mėnesinis SLA.

Sutelkite dėmesį į puikių programų kūrimą, o ne į auklių techninę įrangą

Jums nereikia jaudintis dėl taisymo, netinkamos aparatinės įrangos ar tinklo problemų. Naudokite „Azure Cloud Services“, kad įdiegtumėte savo programą, nuolat ją pasiektumėte per gedimus ir gedimus bei peradresuodami srautą iš neramių egzempliorių į sklandžiai veikiančius. Automatiniai operacinės sistemos atnaujinimai reiškia, kad jūsų programa visada yra labai saugi, be priežiūros langų ar prastovų.

Patogus sveikatos stebėjimas ir perspėjimai

Azure padeda stebėti jūsų programų būklę ir prieinamumą. Sveikatos metrikos prietaisų skydelyje trumpai pateikiama pagrindinė statistika. Nustatykite realaus laiko įspėjimus, kurie įspėtų jus, kai pablogėja paslaugų prieinamumas ar kita metrika.

Automatinis mastelis, siekiant optimizuoti sąnaudas ir našumą

Ar staiga jūsų programa populiarėja „Twitter“? „Azure“ ir jo nemokama automatinio mastelio funkcija gali padėti jums netikėtai padidėjus eismo srautui, automatiškai padidindami aukštyn arba žemyn, kad patenkintumėte paklausą, tuo pačiu sumažindami išlaidas. Naudokite automatinę skalę, kad nustatytumėte mastelio ribojimus, suplanuotumėte tikslus ir įsitikintumėte, kad jūsų klientai gauna optimalų našumą.

AWS Migration

„AWS“ migracijos centras

Viena vieta, skirta stebėti programų perkėlimo eigą

 • Neribota – gaukite neribotas tinkamo dydžio EC2 pavyzdžių rekomendacijas
 • Neribotas – stebėkite neribotą programų skaičių, kai jie migruoja

Tvarkykite išteklius į programas, gaukite tinkamo dydžio „EC2“ egzempliorių rekomendacijas ir stebėkite programų perkėlimo progresą per kelis AWS ir partnerių sprendimus.

„AWS“ programų paieškos tarnyba

Renka informaciją apie serverio specifikacijas, našumo duomenis ir vykdomų procesų bei tinklo jungčių informaciją

 • 1000 programų vienoje paskyroje – jei pasieksite šią ribą ir norite importuoti naujas programas, galite ištrinti esamas programas atlikdami „DeleteApplications“ API veiksmą.

Prieš perkeldami į AWS arba sugrupuodami serverius į migracijos planavimo programas, atlikite išsamią išlaidų sąmatą.

„AWS“ migracijos paslaugos

Agentų neturinti paslauga tik virtualiems darbo krūviams perkelti iš vietinės infrastruktūros arba iš „Microsoft Azure“ į AWS

 • Neribotas – perkelkite neribotą serverių skaičių į AWS nemokamai

Automatizuokite, planuokite ir stebėkite didėjančias tiesioginių serverių apimčių replikacijas, kad būtų lengviau koordinuoti didelio masto serverių perkėlimus.

„CloudEndure“ migracija

Labai automatizuotas pakėlimo ir perjungimo sprendimas

 • 90 dienų neribotas naudojimas – pasibaigus šiam laikotarpiui vis tiek galite nemokamai perkelti ir atlikti testus, registruodamiesi į naują sąskaitą ir iš naujo įdiegdami „CloudEndure“ agentą tinkamuose kompiuteriuose.

Nuolat replikuokite šaltinio mašinas sustojimo vietoje, nesukeldami prastovų ar nepaveikdami našumo. Po minimalaus perpylimo lango jūsų mašinos automatiškai konvertuojamos į įkrovą ir paleidžiamos savaime AWS.

Rekvizitai